Slapukų politika

Norime informuoti, kad www.baldusandelis.lt  naudojami slapukai (ang. cookies). Naudodami slapukus mes galime užtikrinti sklandų tinklapio veikimą. Jų pagalba renkame informaciją apie tinklapio lankomumą, lankytojų naršymo įpročius mūsų tinklapyje. Sekdami kiek unikalių lankytojų lankosi, kaip jie naršo po mūsų svetainę, mes galime tobulinti tinklapio veikimą – padaryti jį dar patogesnį jums.

Taip pat be slapukų jūs negalėtumėte susižymėti jums patinkančių baldų, o vėliau juos atskirai peržiūrėti skiltyje „Mano sužymėti“.

Slapukų pagalba jūs matote, kokie jūsų draugai yra prisijungę prie mūsų „Facebook“ puslapio, jei esate šio socialinio tinklo vartotojai.

Jei nusprendėte atsisakyti slapukų, naudojantis tinklapiu, turime jus perspėti, kad kai kurios jo skiltys gali neveikti korektiškai. Pavyzdžiui, funkcija „Mano sužymėti“.

Kas yra slapukai?

Slapukas (dar vadinamas paruoštuku, sausainuku) – tai mažas duomenų rinkinėlis (failas), kuriame yra svetainės naudojama informacija (pvz., Jūsų svetainės nuostatos). Kai lankoma svetainė, kuri naudoja slapukus, ji gali paprašyti, kad naršyklė įrašytų vieną ar kelis slapukus į lankytojo kompiuterio diską.

Kai tą pačią svetainę lankysite kitą kartą, naršyklė siųs slapukus atgal. Tokiu būdu svetainė prisiderins prie Jūsų reikmių, pasinaudodama slapukuose esančia informacija.

Slapuke taip pat gali būti asmeniniai tapatumo duomenys. Tai tokie duomenys, kurie gali būti panaudoti Jūsų tapatumui patvirtinti arba ryšiams reikalingi duomenys (pvz., asmenvardis, el. pašto adresas, darbo ar namų adresas, telefono numeris). Tačiau svetainė gali prieiti tik prie tų asmeninių duomenų, kuriuos jai patys pateikiate. Pavyzdžiui, svetainė negali sužinoti Jūsų el. pašto adreso, nebent jį nurodytumėte. Taip pat svetainė negali prieiti prie kitų duomenų, laikomų Jūsų kompiuteryje.

Pradinėse naršyklės nuostatose numatyta, kad darbas su slapukais yra nematomas: slapukai įrašomi bei išsiunčiami be Jūsų žinios. Tačiau galima pakeisti slapukų nuostatas, kad naršyklė, prieš įrašydama slapuką, atsiklaustų Jūsų. Taip pat galima nurodyti, kad slapukai būtų priimami tik vienam naršyklės seansui.

Kaip ištrinti slapukus?

Naršyklėje „Chrome“

Naršyklėje „Firefox“

Naršyklėje „Internet Explorer“

Neturite nuolaidos kodo?

Asmeniniai pasiūlymai

/ gauk nuolaidėlės kodą

Parduotuvės

/ Adresai ir kontaktai
Prijaukinta - Webas.lt