Apie mus

Mes Baldusandelis.lt 

Esame baldų prekybos tinklas, kurį įkūrė ir valdo UAB TURALT iš Kauno.

Vilniuje, Kaune įkūrėme keturias parduotuves, kuriose gausios ir nuolat papildomos baldų, skirtų namams ekspozicijos. Dar keturios parduotuvės esančios  Alytuje, Jurbarke, Kėdainiuose ir Plungėje yra mažieji tinklo nariai. Juose galima apžiūrėti bei įsigyti mažesnę dalį mūsų prekių, tačiau užsakyti galima viską, ką matote šiame internetiniame kataloge.

Didžiausia ir pagrindinė mūsų parduotuvė yra net 1000 kv.m. Ją rasite K. Dulksnio g.13, Narsiečiuose, Kauno raj. (tarp Aleksoto ir Garliavos).

Baldusandelis.lt  patyręs, gerą vardą užsitarnavęs, baldų prekybos vardas Lietuvoje. Mūsų specialistai kruopščiai ir atsakingai atrenka kiekvieną baldą, kuris pasiekia tinklo parduotuves.

Ne vienerių metų patirtis bei ištobulintas baldų atrinkimo procesas leidžia Jums atvežti geriausius baldus už išties gerą kainą. Žema kaina nėra prasto baldo sinonimas – visiems baldams suteikiama dviejų metų garantija. Žmonės mus mėgsta ne tik dėl geros kainos ar gero aptarnavimo. Mus mėgsta ir mumis pasitiki, nes mes visada pasirengę duoti daugiau už mažiau.

Kodėl internetu?

Mes nesame pirmieji, kurie suteikia galimybę rinktis baldus internete, bet labai norėtume būti tokiu internetiniu baldų katalogu Lietuvoje,  kuriame išsirinksite reikalingus baldus itin greitai, patogiai  ir nesudėtingai.

Baldusandelis.lt baldus galima užsisakyti tiesiog el.paštu arba telefonu. Visi kataloge esantys baldai yra Lietuvoje, tad jų pristatymas neužtruks itin ilgai.

Visiems, besidomintiems mūsų asortimento pokyčiais, kviečiame prenumeruoti naujienlaiškį. Jei atlikote šį veiksmą, mes tai  laikome lojalumo ir pasitikėjimo ženklu, o kartu su Baldusandelis.lt pasiūlymais gausite ir lojalaus kliento NUOLAIDĖLĖS kodą.

Kiti būdai įsigyti mūsų prekes

Mūsų prekių kataloge  prie kiekvieno baldo rasite visų miestų kontaktinius telefono numerius. Būkite drąsūs ir skambinkite. Mūsų parduotuvių vadybininkai atsakys į Jums rūpimus klausimus, padės sutvarkyti visus užsakymo formalumus. Jei nepavyko prisiskambinti arba norite sulaukti skambučio patys, palikite žinutę toje pačioje užklausos formoje ir mes su Jumis susisieksime.

Jums patinka asmeninis bendravimas ir šiltas žmogiškas ryšys?  Kviečiame užsukti į artimiausią Baldusandelis.lt parduotuvę.

 

UAB TURALT

Pagrindinė įmonės veikla didmeninė bei mažmeninė baldų bei audinių prekyba. 

Neturite nuolaidos kodo?

Asmeniniai pasiūlymai

/ gauk nuolaidėlės kodą

Parduotuvės

/ Adresai ir kontaktai
Prijaukinta - Webas.lt