Baldai
 • 1
  Per kiek laiko pagaminate baldą?
  Visi internetiniame kataloge esantys baldai yra jau pagaminti ir atgabenti į pagrindinę Baldusandelis.lt parduotuvę Kaune, Narsiečiuose. Į kitas tinklo parduotuves baldai paskirstomi skirtingai. Didesnėse jų pasirinkimas didesnis, mažesnėse - mažesnis. Jei domina konkretus balsas, skambinkite arba rašykite į jums artimiausią skyrių.
 • 2
  Ar turite kitos spalvos?

  Kai kurie baldai turi ir kitokių spalvinių variantų, nei parodyta Baldusandelis.lt kataloge. Dėl kiekvieno baldo reikia teirautis atskirai, o tą galite padaryti užpildę po kiekvienu baldu esančią užklausos formą.

 • 3
  Kokie baldo išmatavimai?

  Visi baldų išmatavimai skelbiami lentelėje, ten pat kur parašyta ir jo kaina, tik žemiau.

 • 4
  Ar minkšto kampo kampas būtent toje pusėje, kaip pavaizduota nuotraukoje?

  Paprastai turime ir vienos ir kitos pusės, bet ši taisyklė galioja ne visiems minkštiems kampams. Dėl konkretaus baldo klauskite užpildę po baldu esančia užklausos formą arba skambinkite į jums artimiausią skyrių.

 • 5
  Ar ši sofa išsilanksto ir ant jos galima miegoti?

  Ant sofos galima miegoti, jei prie sofos aprašymo charakteristikos randate parašytą miegamas mechanizmas arba automatinis miegamas mechanizmas. 

Baldų įsigyjimas
 • 6
  Ar turite šį baldą konkrečioje parduotuvėje?

  Prekyba baldais gan aktyvi, todėl neturime galimybių internetiniame kataloge skelbti kurie baldai yra kurioje parduotuvėje. Didesnėse ekspozicijose rasti jums patinkantį baldą visada realiau, o jei norite įsitikinti 100% tiesiog parašykite į artimiausią jums skyrių per po baldo informacija esančią užklausos formą. Nepamirškite nurodyti Jums artimesnio miesto.

 • 7
  Ar suteikiate garantiją?

  Visiems Baldusandelis.lt parduodamiems baldams suteikiama dviejų metų garantija.

 • 8
  Ar baldus atvežate nemokamai?

  Ne. Badų atvežimas visada yra mokamas, nes tai daro ne UAB Texera, o mūsų partneriai skirtinguose miestuose.

 • 9
  Ar atvežate baldus ir kiek kainuoja atvežimas?

  Įsigiję baldus Baldusandelis.lt galite užsisakyti ir prekių atvežimo paslaugą. Skirtinguose miestuose dirba skirtingi partneriai, todėl konkrečią kainą nuo jums artimiausio sandėlio, kuriame yra baldas iki nurodyto adreso sužinosite užpildę po baldu esančią formą. Atsakymą gausite greitai, o jei labai skubate galite ir paskambinti prie tos pačios formos nurodytais telefono numeriais.

   

 • 10
  Ar galima užsisakyti baldus neatvykus į pardavimo vietą?

  Taip. Pirkimas internetu galimas. Jums tereikia susisiekti su Baldusandelis.lt vadybininkais, kurie išdėstys visas tokio pirkimo sąlygas. Procesas nėra sudėtingas, išrašoma sąskaita ir gavus apmokėjimą organizuojamas atvežimas. Apmokėjimas  būdas "pinigai prie durų" kol kas negalimas. Internetu įsigytam baldui galioja ta pati dviejų metų garantija kaip ir perkantiems baldų tinklo parduotuvėse.

 • 11
  Ar galima pirkti išsimokėtinai?

  Taip, galima.  Baldų lizingavimo paslaugą teikia mūsų partneris „GF Lizingas“. Pirkdami išsimokėtinai su „GF Lizingu“ galėsite įsigyti bet kokią norimą prekę, kainuojančią nuo 50 Eur iki 15.000 Eur. O pirmąją įmoką galėsite atidėti net iki 3 mėn.

  Daugiau apie „GF Lizingas“ paslaugą.

 • 12
  Kaip įsigyti baldą su NUOLAIDĖLĖS kodu?

  Duodami užklausą internetu ar atvykę į pardavimo vietą paprašykite pritaikyti nuolaidą pagal jūsų turimą NUOLAIDĖLĖS kodą.
  Pastaba: nuolaidos kol kas galimos tik užsakant internetu, VlLNIAUS, KAUNO parduotuvėse. Kodai turi savo galiojimą laiką, tad jei jis pateko  jums į rankas, suskubkite juo pasinaudoti. 

 • 13
  Žiniasklaidoje išgirdau apie NUOLAIDĖLĖS kodą, kaip sužinoti kokią nuolaidą galėčiau gauti?

  Jeigu baldui apskritai yra taikoma kokianors nuolaida, prie jo kainos rasite laukelį į kurį reikia įvesti NUOLAIDĖLĖS kodą bei paspausti mygtuką "Tikrinti".

Neturite nuolaidos kodo?

Asmeniniai pasiūlymai

/ gauk nuolaidėlės kodą

Parduotuvės

/ Adresai ir kontaktai
Prijaukinta - Webas.lt